Apartament na wzgórzach luksusu.

Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego z wygodą życia w apartamencie? Co wybrać: mieszkanie na najwyższym piętrze czy też parter z ogrodem? I jeszcze, aby taka nieruchomość była położona w zielonej, prestiżowej okolicy z dogodnym dojazdem do Centrum Warszawy? Odpowiedzią jest 2-poziomowy ponad 200-metrowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Hill Park.

Luksusowo wykończony apartament to doskonała alternatywa zarówno dla rezydencji często zwyczajnie zbyt dużych, nieco przytłaczających i kłopotliwych w utrzymaniu, a także apartamentów w pełnych zgiełku „szklanych wieżach” albo kamienicach w Centrum Miasta. Hill Park – wzgórza luksusu & elegancji, które nie muszą być synonimem ostentacyjności, lecz przejawiają się raczej w dyskretnej elegancji.


Kontakt z naturą w postaci położonego nieopodal Lasku Bielańskiego oraz równie niedalekiego Kampinosu stanowi dodatkowy niepodważalny atut. Codzienne zakupy uprzyjemni Galeria Młociny – najnowsze centrum handlowe w Warszawie.


Parter tego wyjątkowego apartamentu to przede wszystkim ogromny salon, połączony z nowocześnie wyposażoną kuchnią oraz wyjście do prywatnego zielonego ogrodu, a także toaleta oraz przede wszystkim przestronna sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą.

Pierwsze piętro to aż 4 doskonale rozplanowane sypialnie, z których każda może z powodzeniem pełnić funkcję gabinetu, a także 2 dodatkowe łazienki. Naturalny podział pięter na część dzienną i prywatną, w połączeniu z bardzo wysoką jakością materiałów wykończeniowych czyni to miejsce idealnym dla rodziny. 

Do apartamentu przynależą aż 3 wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym. Z kolei rozpościerający się na prawie 300-metrowej powierzchni ogród, sprzyja relaksowi i zabawom. Całością można zarządzać poprzez smartfon (system KnX) w formule inteligentnego domu.
 


Apartament na wzgórzach luksusu to swoista oaza spokoju, zieleni i prestiżu. Przekonaj się, że w tej nie do końca oczywistej lokalizacji, można znaleźć prawdziwą architektoniczną perłę pozbawioną słabych punktów, za to wręcz z nawiązką spełniającą potrzeby mieszkaniowe nawet najbardziej wymagających.

Więcej szczegółów oferty 28030

Zapraszamy do kontaktu:

Rafał Lewandowski, Partner Lions Estate

mobile:  +48 667 664 070 email: rafal.lewandowski@lionsestate.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial