Biuro kwitnące zdrowiem. Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

Biuro Lions Estate

Pozytywna atmosfera w pracy przekłada się na pozytywne efekty. Dlatego agencja Lions Estate dbając o najwyższe standardy zapewnia swoim pracownikom w warszawskim biurze zdrowe i naturalne warunki do dobrej i przyjemnej pracy. Przekonaj się jak robimy to na co dzień.

Wspólna przestrzeń

Bardzo istotne miejsce zajmuje w biurze wspólna przestrzeń – sfera integracji z kolegami i pracownikami. Pozwala zacieśnić relacje pracownicze i doskonale wpływa na współpracę pomiędzy członkami zespołu. Niejednokrotnie to właśnie w takich miejscach, np. przy automacie z kawą, przychodzą do głowy ciekawe pomysły i rozwiązania zawodowych wyzwań.

Oczywiście w agencji nieruchomości są zadania, które wymagają absolutnego skupienia i koncentracji, których nie da się rozstrzygnąć przy biurku czy na korytarzu. Dla takich celów również mamy mniejsze pomieszczenie, gdzie w spokoju można skoncentrować się na określonej kwestii.

Dzielenie biurek

W biurze wychodzimy naprzeciw nowym trendom mając zawsze na uwadze odpowiedni komfort i wygodę pracowników. Dlatego w Lions Estate zaaranżowaliśmy przestrzeń do pracy w bardziej elastyczny sposób dopasowany do aktualnych potrzeb i zadań realizowanych przez członków zespołu. Wyrazem tego jest dzielenie biurek (tzw. desk sharing), które daje większą swobodę w pracy. Taka praktyka sprzyja również bardziej efektywnej współpracy, wymianie idei i koncepcji na bieżąco, już na etapie tworzenia ich przy biurku.

Inspirujący wymiar

Przestrzeń sama w sobie tworzy dobrą i twórczą atmosferę w pracy. Wspomnieliśmy wcześniej o wysokich sufitach w naszym biurze – sięgające czterech metrów pomieszczenia oprócz lepszej cyrkulacji powietrza zapewniają lepszy dostęp światła słonecznego i dają poczucie dużej, nieskrępowanej niczym przestrzeni. Walory te przekładają się na lepszy komfort pracy, a także pobudzają inwencję, kreatywność. Pracownik nieograniczany przestrzenią bardziej skłonny jest do nieograniczania swojej wyobraźni w codziennej pracy i relacjach z klientami. Można powiedzieć, że w takich warunkach kreatywne rozwiązania mogą wejść na wyższy poziom.

Bez klimatyzacji

W naszym biurze nie ma miejsca na klimatyzację. Absolutnie nie znaczy to, że latem mamy problem z upałem. Odpowiednie i regularne wietrzenie pomieszczeń pozwala utrzymać w nich odpowiednią temperaturę i klimat do pracy. Dodatkowo, obecne w naszym biurze wysokie sufity pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza – ciepłe powietrze jest lżejsze od zimnego, a więc zgodnie z prawami fizyki, idzie do góry, pod sam sufit. Brak klimatyzacji w biurze pozytywnie wpływa również na kwestie zdrowotne.

Rowerem do biura

Pracownicy Lions Estate

Filozofia zdrowego biura praktykowana przez Lions Estate wykracza poza same mury naszej siedziby. W sezonie letnim zachęcamy i promujemy komunikację rowerową. Jeśli danego dnia nie mamy umówionych spotkań wymagających przemieszczania się samochodem do oddalonych od centrum dzielnic, chętnie przyjeżdżamy do biura rowerem.

Natura i sztuka

W Lions Estate cenimy sobie bliskość natury. Ma to wymiar estetyczny i praktyczny. Licznie obecna zieleń we wnętrzu biura pozwala filtrować powietrze, oczyszcza je ze szkodliwych związków czyniąc je lepiej przyswajalnym dla człowieka. Ponadto kwiaty pełnią funkcje dekoracyjne, a nawet pozytywnie oddziałują na kondycję psychiczną. Jak udowodniono w badaniach, kontakt z naturą pomaga się odprężyć i odstresować. Oczywiście kwiaty to nie to samo, co wyjście do parku, ale zawsze jest to pewna namiastka, fragment natury przeniesiony do biura.

W przestrzeni biurowej zorientowanej na potrzeby człowieka jest również miejsce dla sztuki. Inspirujące obrazy wiszące na ścianach nie tylko wprowadzają przyjemny nastrój, ale także pobudzają kreatywność, a nawet redukują poziom stresu, jak wynika z kilku przeprowadzonych badań.

Gdy dołożymy do tego odpowiednią kombinację kolorów i wyważonych kształtów okraszonych sztuką, otrzymujemy wnętrze ciepłe, niebanalne, w którym czas płynie zdecydowanie przyjemniej niż w klasycznym biurze z rzędem ciasno poustawianych biurek. Tak się pracuje w Lions Estate.

POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem nieruchomości

Skontaktuj się z nami »
LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial