Biuro nieruchomości od serca. Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego lokalu.

Zespół Lions Estate

Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów.

Na co dzień w naszej pracy zajmujemy się nieruchomościami. Spotykamy się z wieloma ludźmi zainteresowanymi kupnem lub sprzedażą lokalu, budujemy dobre relacje, poznajemy ludzkie oczekiwania, pragnienia. Gdy udaje nam się wyjść naprzeciw tym pragnieniom – znajdując lub sprzedając nieruchomość, odnosimy sukces, który jest jednocześnie sukcesem naszego klienta.

W toku realizowanych projektów i obowiązków zawsze staramy się pamiętać, że na końcu każdej sprawy niezmiennie stoi człowiek. Jego potrzeby, pragnienia, marzenia. Niekiedy są to problemy, trudności, skomplikowane wyzwania, którym samodzielnie nie potrafi stawić czoła. Wsłuchując się w nie uczymy się pokory, zrozumienia. Takie ludzkie podejście pozwala nam widzieć więcej i dać z siebie więcej. Bo w Lions Estate nie jesteśmy obojętni na to, co dzieje się wokół nas.

Szlachetna Paczka

Już od wielu lat bierzemy aktywny udział w akcji Szlachetna Paczka. Cieszymy się, że możemy w ten sposób pomagać konkretnemu człowiekowi, konkretnym ludziom, którzy faktycznie potrzebują wsparcia. Co ważne, mądrego wsparcia. Jesteśmy zwolennikami filozofii pomagania wyznawanej przez Szlachetną Paczę – to mądre pomaganie, gdzie celem jest wyciągnięcie ludzi z ubóstwa, nauczenie ich, jak samodzielnie radzić sobie w życiu. Taka pomoc ma wielki sens!

zespół Lions Estate i podziękowania

Tour de Fundacja

Szlachetna Paczka to nie wszystko. Z przyjemnością angażujemy się również w akcję charytatywną Tour de Fundacja. Skojarzenia z Tour de France lub Tour de Pologne są nieprzypadkowe. Tour de Fundacja organizuje bowiem fantastyczne inicjatywy – charytatywne wyprawy rowerowe, których celem jest np. zbiórka na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci. Można powiedzieć, że fundacja łączy przyjemne z pożytecznym: aktywność fizyczną z pomaganiem. Połączenie idealne, więc i Lions Estate czynnie wspiera akcję!

Rasowy Kundel

Staramy się też pomagać potrzebującym zwierzętom. Gdy nasze biuro odwiedził ten uroczy, bezdomny kundelek Serek, którego widzimy na zdjęciu, już po kilku dniach piesek znalazł nowy wymarzony dom. Tak zawiązała się nasza współpraca z fundacją Rasowy Kundel niosącą pomoc bezdomnym i skrzywdzonym czworonogom. Dzięki naszemu wsparciu finansowemu, kolejny pies został przyjęty pod skrzydła fundacji.

POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial