Dlaczego Klienci nas wybierają?

1. Wiedza i doświadczenie 

Dysponujemy zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy niezbędną wiedzę ekspercką, którą chętnie dzielimy się z Klientami. Zapewniamy dostęp zarówno do bogatej wiedzy i doświadczenia członków zespołu, jak i współpracujących z nami ekspertów. Wąska specjalizacja, doświadczenie w obsłudze klienta o wysokich wymaganiach, pełne zaangażowanie oraz setki realizowanych zleceń rocznie przez Lions Estate uczyniły z naszego biura najczęściej polecaną agencję nieruchomości w segmencie premium. To dla nas duma, a zarazem wyzwanie, aby być wciąż na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku, cenami nieruchomości, rządzącymi prawami i przepisami oraz dzielić się tym wszystkim z naszymi Klientami.  

2. Kompleksowe podejście

„Czas” to najcenniejsza waluta. Posiadamy odpowiednie doświadczenie , aby bez zwłoki rozpocząć aktywne działania sprzedażowe. Kompleksowo poprowadzimy projekty, żeby obciążyć klienta i oszczędzić jego cenny czas, aby mógł poświecić go na to, co naprawdę jest ważne. 

W procesie sprzedaży zadbamy o każdy element – od ustalenia strategii sprzedaży, przez przygotowanie nieruchomości i wyczerpującej oferty, pełne wsparcie marketingowe, prezentacje nieruchomości, wszelkie formalności, negocjacje, do skutecznej sprzedaży i finalnego przekazania. 

3. Indywidulany tok współpracy

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, aby zrozumieć, co jest najważniejsze i zaproponować najlepiej dopasowane do oczekiwań  i potrzeb rozwiązania. 

Gwarantujemy w pełni spersonalizowany tok współpracy. W maksymalnie indywidualny sposób przygotowujemy unikatową ofertę oraz samą nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu. 

4. Szeroki zasięg działania

Zapewniamy dostęp do obszernego źródła ofert i dużej liczby zaufanych klientów. Baza nieruchomości Lions Estate liczy ponad 15 tysięcy obiektów w najlepszych lokalizacjach Warszawy i Konstancina- Jeziornej. Mamy także dostęp do dodatkowych baz danych, oferty na wyłączność, niedostępne nigdzie indziej, jak i sprawnie funkcjonujący system wymiany ofert z innymi agencjami segmentu premium. 

5. Aktywne działania marketingowe 

Poświęcamy dużo uwagi i środków na promocję ofert nieruchomości. Zapewniamy aktywne działania marketingowe dopasowane do nieruchomości i potencjalnych klientów. To zarówno promocja w Internecie, jak i offline’owa, wielokanałowe docieranie do odbiorców, którzy mogą zainteresować się daną nieruchomością. Oczywiście także sama oferta sprzedaży dopracowana jest w najdrobniejszym detalu, aby jasno i precyzyjnie komunikowała wszystkie zalety i korzyści związane z lokalem.

W Lions Estate staramy się bardzo indywidualnie, w wyważony sposób dobierać narzędzia marketingowe do naszych ofert, bo każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Jeśli klient z pewnych względów życzy sobie cichą i dyskretną sprzedaż, dopasowujemy się do oczekiwań i z powodzeniem doprowadzamy projekt do finału.

6. Zaufanie i bezpieczeństwo

Zapewniając kompleksowe wsparcie przez cały proces transakcji, budujemy atmosferę bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania pomiędzy stronami. Jako instytucja łącząca obie strony tworzymy zaplecze sprzyjające klimatowi zaufania. Zapewniamy fachowe przygotowanie, wiarygodne zabezpieczenia, czuwamy nad prawidłowym przeprowadzeniem transakcji. 

Posiadamy polisę ubezpieczeniową NR PON 00005438.

Tak naprawdę powodów, dlaczego Klienci nas wybierają jest tyle, ile klientów. Każdy ma własną historię, własne potrzeby i oczekiwania – a my wychodzimy im naprzeciw. Sprawdź sam, jak to robimy w Lions Estate!  

Lions Estate
ul. Wiejska 11/13
00-480 Warszawa

tel.: +48 22 826 66 51 email: office@lionsestate.pl

 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem nieruchomości

Skontaktuj się z nami »
LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »
POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial