Kariera w Lions Estate – poznaj z nami świat luksusowych nieruchomości

Chciałbyś rozpocząć pracę jako doradca nieruchomości? A może masz już duże doświadczenie w tej branży, ale szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła? Dowiedz się, jak wygląda praca w naszej firmie i sprawdź, może to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najczęściej polecaną agencją luksusowych nieruchomości w Warszawie (więcej o źródłach tego sukcesu i naszej filozofii przeczytasz w artykule „Stało się – mamy 200 opinii od naszych klientów!”). 

Pracujemy w otoczeniu luksusowych wnętrz, prestiżowych adresów, z wyjątkowymi i wymagającymi klientami. Dzięki temu każdy nasz dzień to nowe wyzwania. Mamy jasno wyznaczone cele i ambitnie do nich dążymy. 

Pasja, kreatywność w działaniu, poszukiwanie optymalnych rozwiązań i ciągła chęć doskonalenia się – to dzięki nim możemy spełniać oczekiwania naszych klientów i budować firmę, która wyróżnia się na rynku.

Choć często zdarzają się projekty, które kosztują nas dużo energii i w które wkładamy wiele trudu, to wiemy, że po okresach wytężonej pracy możemy sobie pozwolić na odpoczynek. Zdecydowanie częściej niż raz w roku.

Co jest dla nas najważniejsze?

Lions Estate to przede wszystkim zespół, któremu zależy na czymś więcej niż tylko sprzedaż i wynajem nieruchomości. Naszym priorytetem jest pomoc w znalezieniu wymarzonej nieruchomości lub idealnego klienta.

Szanujemy się i wspieramy, dzięki czemu możemy osiągać naprawdę niesamowite efekty. Nie ma u nas miejsca na niezdrową rywalizację! Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza praca na co dzień? Zajrzyj na nasz Instagram (@lionsestate)!

Sprawy społeczne są nam bliskie. Często angażujemy się w akcje dobroczynne, organizujemy też własne. Więcej o tym, jak rozumiemy i realizujemy ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, przeczytasz w artykule „Lions Heart – więcej niż biznes”

Czym się kierujemy?

Uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, otwartość, zaangażowanie i wsparcie – tymi wartościami kierujemy się na co dzień i na nich budujemy naszą organizację. Co one dla nas oznaczają?

Nasza filozofia opiera się na 3 filarach: Pozytywne nastawienie, lwi pazur, wielkie serce.

Przywiązujemy dużą wagę do działania drużynowego, zachowania niezbędnego dystansu i pozytywnego podejścia do pracy i życia. Zależy nam, by nasi pracownicy byli nośnikami dobrej energii, za którą często nas chwalą klienci.

Chcemy wyróżniać się na rynku swoim zaangażowaniem i ciężką pracą. Zaskakiwać wytrwałością, dążeniem do doskonałości i przekraczać oczekiwania, jakie są w nas pokładane. Symbolem tego podejścia jest lwi pazur.

Wielkie serce zaś to nie tylko życzliwość i postępowanie zgodne z wartościami. Ogromną wagę przywiązujemy do szacunku do siebie nawzajem i przynależności do rodziny Lions Estate.


Dlaczego warto z nami pracować? 

Pracując z nami, będziesz miał do dyspozycji bazę najlepszych nieruchomości, a Twoi klienci będą wymagający, ale też niezwykle ciekawi. Poznasz ludzi, dzięki którym praca będzie jeszcze przyjemniejsza, a atmosfera w biurze sprawi, że będziesz chciał do niego przychodzić. Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe? Zobacz, co mówią o Lions Estate agenci.

Rafał Lewandowski podsumował to tak:

Lions Estate to doskonałe miejsce zarówno dla doświadczonych agentów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nieruchomościami. Praca tutaj pozwoliła mi „rozwinąć skrzydła” i systematycznie doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Tutaj dojrzałem jako broker, zgłębiłem tajniki warszawskiego rynku, zrozumiałem jak ważna jest gra zespołowa i budowanie relacji. Słowo klucz w przypadku Lions Estate to niezmiennie ATMOSFERA – z całą pewnością nie do podrobienia, a także trudna do uchwycenia i opisania, jednym słowem: magiczna. To właśnie wewnętrza siła i pozytywna energia pozwalają nam spełniać marzenia Klientów dot. nieruchomości, niezależnie czy to wynajmowanych czy też sprzedawanych.”

Z kolei Angelika Jeleń opowiada:

Lions Estate to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. Każdy z nas jest zupełnie inny i każdy wnosi do firmy coś unikalnego i wartościowego. Codziennie wymieniamy się swoimi doświadczeniami i dyskutujemy na bieżące tematy, co często pozwala nam opracować wspólnymi siłami najlepsze z możliwych rozwiązań dla naszych klientów. Pomimo tego, że bardzo się różnimy to łączą nas te same wartości, takie jak wsparcie, profesjonalizm, szacunek, odpowiedzialność, otwartość, współpraca i zaangażowanie.”

Sprawdź też wywiady z dwoma naszymi agentami, Marią Góralczyk i Patrykiem Staniszewskim, w ramach naszego cyklu „Poznaj agenta”. Oboje opowiadają o swoich pasjach i życiu, ale także o tym, co cenią w naszej firmie.

Brzmi ciekawie? Przeczytaj naszą ofertę pracy i zastanów się, czy to coś dla Ciebie.

Oferta pracy w Lions Estate – zostań naszym agentem!

Cechy i umiejętności, które są niezbędne na tym stanowisku to:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),

Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

Perfekcyjna organizacja pracy własnej,

Wykształcenie wyższe, elokwencja i doskonała prezencja,

Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

Wielozadaniowość, decyzyjność, rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Prawo jazdy (własne auto)

Oferujemy wiele.

Praca w nieruchomościach to styl życia, który uzależnia. To kontrasty, które tworzę fascynującą całość. Wspaniała praca zespołowa i poczucie, że wszystko jest w Twoich rękach.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia i nie wiesz, czy sobie poradzisz, przeprowadzimy Cię przez całą drogę i damy najlepsze wsparcie. Jeśli już wiesz, że to dla Ciebie, zapewnimy Ci idealne warunki do tego, abyś mógł się rozwijać. I osiągać coraz większe i ambitniejsze cele.

Dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia, przekażemy Ci wiedzę i kompetencje. Otrzymasz pierwszych klientów i dostęp do ofert nieruchomości, abyś mógł się szybko wdrożyć i zdobywać cenne doświadczenie. W ciągu kilku miesięcy będziesz miał już swój rekord kilku lub kilkunastu transakcji. I wielki apetyt na kolejne.

Będziemy razem z Tobą świętować Twoje sukcesy i wspierać Cię w dalszym rozwoju.

Zainteresowany/a? Może chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: rekrutacja@lionsestate.pl

Przeżyj swoją zawodową przygodę z Lions Estate.


POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial