Kultura, sztuka i biznes na wyższym poziomie nieruchomości. Relacja z klimatycznego eventu.

Event kulturalny

Wyjątkowy event zasługuje na wyrazistą oprawę w równie wyjątkowym miejscu. Dlatego też inspirujące wydarzenie, które błyskotliwie połączyło świat biznesu, nieruchomości i sztuki, zorganizowaliśmy w jednym z ciekawszych lokali z naszej oferty. Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania relacji z tej imprezy.

Na tło tego niecodziennego wydarzenia, które zorganizowaliśmy na początku grudnia 2018 r., wybraliśmy świetnie nadający się do tego apartament zlokalizowany w przedwojennej kamienicy przy ul. Złotej 3. W ramach imprezy odbył się wernisaż wystawy prac cenionego artysty Łukasza Stokowskiego.

Wydarzenie w dobrym lwim stylu. Wernisaż w luksusowej nieruchomości.

Penthouse odwiedziło tego wieczora liczne grono gości związanych z rynkiem nieruchomości, architekturą, sztuką i projektowaniem wnętrz. Prace malarza wyeksponowane zostały na ścianach apartamentu, a także w formie designerskiej lodówki, na której uwiecznione zostało abstrakcyjne dzieło Stokowskiego. Wszyscy goście mieli okazję doświadczyć szczególnego klimatu, który sprzyjał podziwianiu zarówno prac artysty, jak i samego apartamentu.

W opinii zgromadzonych gości – w istocie było co podziwiać. Nieruchomość znajduje się w przeszklonej dobudówce na najwyższej kondygnacji kamienicy. To imponujący rozmiarem, klasą i poziomem wykończenia 200-metrowy penthouse. Dwa poziomy połączone designerskimi, spiralnymi schodami czynią tę przestrzeń idealną do życia, pracy, odpoczynku i organizacji niebanalnych przyjęć. Malownicze przeszklenia zapewniają ciekawy efekt wizualny, a obszerny taras z widokiem na Pałac Kultury stanowi dopełnienie dzieła.

Również śródmiejska lokalizacja sama w sobie ma szczególny charakter. To dynamicznie pulsujące serce miasta, ścisłe centrum wydarzeń społeczno-kulturalnych. Doskonałe miejsce do zorganizowania takiego przyjęcia. Od Pałacu Kultury i Nauki apartament dzieli raptem siedmiominutowy spacer.

Wydarzenie spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony zaproszonych gości, co znalazło swoje odbicie w pozytywnych recenzjach imprezy.

Organizatorem wydarzenia była agencja nieruchomości premium Lions Estate wraz z doborowym towarzystwem partnerów. Jednym z nich była firma Bang & Olufsen, która ufundowała nagrodę w loterii, jaka odbyła się podczas przyjęcia.

Zachęcamy do poznania bliżej nieruchomości, w której zorganizowaliśmy wydarzenie – apartament dostępny jest w ofercie Lions Estate.

POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem nieruchomości

Skontaktuj się z nami »
LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial