Lions Estate. O nas

Agenci Lions Estate

Lions Estate to agencja nieruchomości segmentu premium. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży apartamentów, domów i rezydencji – przestrzeni luksusowych, wyjątkowych, niebanalnych. To wąska i niesłychanie wymagająca specjalizacja w której Klienci życzą sobie wyrafinowanego podejścia oraz oczekują fachowej wiedzy. Chcą czegoś więcej!

Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, jednocześnie wykraczając poza schematy. Wiemy, że nieruchomości segmentu premium wymagają podejścia klasy premium. Właśnie takie podejście zorientowane na efekt zapewniamy naszym Klientom w Lions Estate.

Lew dumnie spoglądający z naszej nazwy oraz logo to piękny i majestatyczny symbol rozumu, mocy oraz odwagi. Idealnie wpisuje się w filozofię działania marki Lions Estate:

  • Rozum

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, aby zrozumieć, wydobyć to, co najważniejsze i zaproponować rozsądne, najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb rozwiązania.

  • Moc

Zapewniamy odpowiednie środki i narzędzia, aby przeprowadzić naszych Klientów  przez cały proces sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Ofertę sprzedaży wzmacniamy aktywnymi działaniami marketingowymi nastawiony na konkretny cel.

  • Odwaga

Nie boimy się wychodzić poza schemat, bo wiemy, że tylko odważnie sięgając wyżej, możemy osiągnąć więcej. Dlatego gwarantujemy w pełni spersonalizowany tok współpracy. W maksymalnie indywidualny sposób przygotowujemy unikatową ofertę oraz samą nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu.

Lions Estate zapewnia bogaty wybór nieruchomości segmentu premium na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej.

Pomagając znaleźć, kupić bądź wynająć jedyną w swoim rodzaju nieruchomość spełniamy marzenia naszych Klientów o doskonałym domu.

Zapewniając pełne wsparcie procesu sprzedaży, tworzymy klimat sprzyjający sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w wyjątkowej cenie.

W obu przypadkach kluczowym, zdecydowanie najważniejszym efektem jest radość naszych Klientów. To ona inspiruje nas, pobudza i zapewnia motywację do dalszego rozwoju.

Poznaj bliżej nasz zespół, zobacz opinie zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować i powiedz czym możemy Tobie pomóc. [Lions Estate]

POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem nieruchomości

Skontaktuj się z nami »
LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial