Zrelaksuj się! Jak luksusowe nieruchomości Warszawy pomagają odprężyć się bez wychodzenia z domu.

Masz za sobą ciężki, intensywny dzień pełen wrażeń. Jedyne o czym myślisz, to powrót do domu i relaks. Pewnie chętnie popływałbyś na basenie, wybrał się na spacer do parku lub zafundował sobie masaż, ale zwyczajnie nie masz na to czasu lub siły. Nie musisz! Mieszkając w luksusowych nieruchomościach Warszawy relaks i odprężenie masz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź, jakie komfortowe udogodnienia czekają na mieszkańców ekskluzywnych apartamentowców stolicy.

Aktywny wypoczynek

Złota 44 apartamenty w Śródmieściu

Dla wielu osób, niezależnie od wieku, idealnym sposobem na rozluźnienie jest sport, wysiłek fizyczny. Co robić jednak, gdy pogoda za oknem nie sprzyja joggingowi w parku, a uliczne korki zniechęcają do wyprawy na squasha lub basen? Mieszkańcy luksusowych nieruchomości w Warszawie nie mają takich zmartwień – tu masa odprężających aktywności jest w zasięgu ręki.

Jedną z nich jest basen. Pływanie doskonale działa na zdrowie – relaksuje, jak i pozwala rozluźnić i wzmocnić mięśnie grzbietu spięte po kilku godzinach spędzonych przy komputerze.

W przypadku większych, wielopoziomowych apartamentowców niemal standardem stał się basen w budynku dostępny tylko dla mieszkańców. Takim udogodnieniem może pochwalić się m.in. Złota 44, Villa Monaco, Rezydencja Opera i Rezydencja Foksal. Czasem jest to kameralny basen, a niekiedy imponujący 25-metrowy obiekt, jak np. basen przy Złotej 44, który według informacji podawanych przez inwestora, jest największym prywatnym basenem w Polsce.

Apartamentowiec Cosmopolitan

W apartamentowcach można aktywnie spędzić czas na wiele różnych sposobów. Mieszkańcy mogą np. rozegrać partię w squasha w specjalnie przeznaczonej do tego sali (Rezydencja Foksal), zrzucić zbędne kilogramy i rozładować stres w fitness-klubie (m.in. Cosmopolitan, apartamenty Foksal 13/15) czy nawet zagrać w symulator golfa (Złota 44).

Relaks w SPA

Oczywiście nie każdy ma ochotę na wysiłek fizyczny, pływanie w basenie czy intensywny bieg na bieżni. Dla tych, którym marzy się beztroska swoboda nicnierobienia w komfortowym otoczeniu, powstały specjalne strefy SPA i relaksu. Czasem dla odprężenia wystarczy kilka chwil spędzonych w łaźni, jacuzzi lub gorącej saunie, które są do dyspozycji mieszkańców niejednej luksusowej nieruchomości w Warszawie, np. Złotej 44 oraz Cosmopolitan. To prawdziwa oaza relaksu, z której człowiek wychodzi jak nowo narodzony! Tu można również zapomnieć na chwilę o otaczającym świecie podczas odprężającego masażu.

Przy lampce wina

Po dniu pełnym intensywnych wrażeń każdemu należy się lampka dobrego wina. Oczywiście na taką przyjemność mogą sobie pozwolić wszyscy, ale mieszkając w luksusowych apartamentach Warszawy lampka ta nabierze zupełnie nowego smaku.

W ekskluzywnym apartamentowcu Złota 44 do dyspozycji mieszkańców oddana została specjalna piwniczka do starzenia i degustacji win. Również mieszkańcy Rezydencji Foksal mogą przechowywać swoje wytrawne trunki w specjalnie przeznaczonej do tego piwniczce.

Zdaniem koneserów, wino leżakujące w cieniu, otulone naturalnym, piwnicznym chłodem nabiera głębszego, bardziej wyrazistego aromatu, który zdecydowanie wyróżnia się na tle trunków trzymanych w zwykłym domowym barku.

Bliżej natury

Od zarania dziejów kontakt z przyrodą działa na człowieka relaksująco. Szereg obserwacji i badań dowiodło, że bliskość natury odpręża, niweluje stres, pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy. Skąd tak dobroczynny wpływ Matki Natury?

Powodów takiego stanu rzeczy należy szukać w pierwotnym charakterze samej natury. Człowiek wywodzi się ze środowiska naturalnego, od zawsze było mu ono potrzebne do życia. Lasy, ogrody otaczały człowieka, towarzyszyły mu od dziecka będąc przestrzenią beztroskich zabaw i taki ich obraz utrwalił się w pamięci. Przyroda to także symbol stałości, w której człowiek szuka podświadomie oparcia w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Z tak istotnego znaczenia przyrody zdają sobie sprawę inwestorzy realizujący luksusowe nieruchomości w Warszawie. Wiele z nich powstało w bliskim sąsiedztwie parków, terenów zielonych, aby nawet po długim, intensywnym dniu móc szybko zanurzyć się w zieleni podczas wieczornego spaceru.

Ekskluzywne osiedle Eko-Park położone jest tuż obok Pól Mokotowskich, zwanych zielonym centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie Parku Sieleckiego na Mokotowie znajduje się Villa Monaco, a na pograniczu samych Łazienek Królewskich powstały m.in. inwestycje Park Lane (Podchorążych) i Parkowa 19.

Gdyby jednak mieszkańcy nie mieli ochoty na spacer, z naturą mogą obcować często nawet bez wychodzenia z apartamentowca. Takie możliwości daje np. Rezydencja Opera zapewniając dostęp do stylowo zaaranżowanego ogrodu na dachu budynku. Apartamentowiec przy ul. Grzybowskiej 4 oferuje mieszkańcom patio z fontanną otoczoną bujną zielenią.

Zobacz wszystkie luksusowe apartamentowce Warszawy, w których relaks i odprężenie nabierają zupełnie nowego znaczenia. Skontaktuj się z Lions Estate!

POPULARNE ARTYKUŁY

Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski

Rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Rynek wtórny na Nowym Wilanowie

Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Biuro kwitnące zdrowiem

Jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem nieruchomości

Skontaktuj się z nami »
LIONS ESTATE INSTAGRAM
Zobacz nasz Instagram »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial