Status: Rezerwacja
Powierzchnia: 195 m2
Pokoje: 6
Łazienki: 3
Piętro: 1 / 3
Nr oferty: 27325

Opis oferty

Udostępnij
Sprawdź dostępność
Cenisz sobie prestiż, komfort i prywatność? Prawie 200-metrowy designerski apartament w Miasteczku Wilanów jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Najwyższy standard wykończenia wnętrza, niepowtarzalna jakość kameralnego budynku oraz jego unikalne usytuowanie czynią Franciszka Klimczaka 5 bezsprzecznie najlepszym adresem Nowego Wilanowa. Tu nie ma miejsca na kompromisy & sąsiadów z każdej strony „okno w okno”!
 
Powierzchnia 195,5 m2 została w tym przypadku wykorzystana do maksimum. Apartament składa się z 4 sypialni (w tym głównej z łazienką & garderobą ensuite), dużego salonu połączonego z jadalnią & kuchnią, 2 łazienek i toalety.  Istnieje możliwość praktycznie dowolnej rearanżacji wspomnianej przestrzeni. Np. powiększenia i tak już przestronnego salonu, a nawet przeniesienia głównej sypialni.
 
Dwa duże miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w płatne dodatkowo.
 
Cechą wyróżniającą apartament jest taras z widokiem na Royal Wilanów oraz przestrzeń rekreacyjną. Eskpozycja wschód – zachód sprawia, że jest to wyjątkowo jasne miejsce nawet w pochmurne dni.
 
Reasumując, zapraszamy wszystkie bezkompromisowe i zdecydowane osoby do wizyty w tym niepowtarzalnym apartamencie. TOPOWA JAKOŚĆ – PRZESTRZEŃ & PRYWATNOŚĆ gwarantowane!