Status: Aktualne
Powierzchnia: 250 m2
Działka: 420 m2
Pokoje: 6
Łazienki: 3
Nr oferty: 26497

Opis oferty

Udostępnij
Umów spotkanie
Nowoczesny, wolnostojący dom na zacisznym, zielonym, strzeżonym osiedlu na warszawskim Mokotowie to kusząca propozycja przede wszystkim dla ceniących sobie spokój, prestiż i bezpieczeństwo.
 
Komfort & jakość materiałów to główne atuty tego 250-metrowego domu. Nieruchomość składa się z czterech sypialni, eleganckiego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, gabinetu, 3 łazienek i toalety.
 
Dom wykończono w bardzo wysokim standardzie, dominują eleganckie brązowe drewno oraz trawertyn, których połączenie nadaje wnętrzu ponadczasowego charakteru. Całości dopełnia przestronny taras z kameralnym, zielonym ogródkiem, którego korzystna ekspozycja zapewnia kontakt ze słońcem praktycznie przez cały dzień.
 
Dom jest obecnie wynajmowany przez Ekspatów, a dotychczasowa wysoka płynność najmowa & korzystny czynsz najmu czynią to miejsce atrakcyjnym inwestycyjnie.
 
O wyjątkowości tej nieruchomości decyduje też niewątpliwie jej lokalizacja. Na rynku zwyczajnie brakuje tego typu jakościowych domów, położonych niedaleko centrum i tak dogodnie z nim skomunikowanych. Bliskość międzynarodowych szkół i przedszkoli również nie pozostaje tutaj bez znaczenia.
 
Jednym słowem: nowoczesny dom w mieście. Prawdziwa gratka zarówno dla rodzin poszukujących „przytulnego gniazdka”, jak i dla inwestorów ceniących płynność najmu.